По-русски
Mr. Саквояж — це мережа магазинів, що спеціалізується на продажу багажу, жіночих сумок, шкіргалантереї, портфелів, дорожніх аксесуарів та активно розвивається на українському ринку. На сьогоднішній день Mr. Саквояж включає 12 магазинів в 7 містах України, і ми намагаємося постійно стає більш доступними для вас.

Також ми підтримуємо три інтернет портали www.delsey.com.ua www.brics.com.ua и www.travelstore.ua
 
Ми працюємо на українському ринку з 1999 року. За цей час нам вдалося заробити гідну репутацію, залучити велику кількість нових клієнтів, розширити торговельну мережу, коло додаткових послуг, асортимент товарів, що продаються, товарних марок. Ми забезпечуємо гарантійне, післягарантійне обслуговування. Ми надаємо послуги з ремонту багажу та шкіргалантереї у нашому сервісному центрі у Дніпропетровську.
У мережі магазинів Mr. Саквояж представлені товари на будь-який смак та гаманець. Це і багаж відомих торгових марок DELSEY, BRIC'S та V&V Travel, шкіргалантерея, портмоне, портфелі, ремені торгових марок Giudi, Tergan, Franco Cesare, Nobel, Karya, також жіноча сумка Tosca Blu, Gianni Chiarini, VITO TORELLI, сонцезахисні СО.
На сьогоднішній день наші споживачі більш поінформовані та розбірливі. Вони вміють вибирати найкраще та приходячи до магазинів Mr. Саквояж шукають не лише найкращі товари, але розраховують на компетентну допомогу кваліфікованого персоналу, теплий прийом та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
Ми готові вдосконалюватися та розвиватися, будемо раби будь-якому відгуку про наші магазини та обслуговування. Приймемо до уваги усі ваші побажання. Пишіть нам через форму зворотнього зв'язку!
Заздалегідь раді Вашій увазі до нас!

© 2012 Містер Саквояж

пр.Д. Яворницького, 28
Дніпро, Україна
(095) 329-69-01
(067)105-78-78
Info@mrsacvoyage.com.ua
Instagram